Close
тоег 1 оъек 2 12 азшепазшеп
оцйв ъецаеъ 1 тг 20 оъек 21
  1. #1
    збш шщен ргб42's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2009
    ойчен
    бсеу отшб
    дегтеъ
    10,937

    бшйшъ озгм мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    оъек: https://www.tel-aviv.gov.il/Residents/Transportation/Pages/BicycleEnforcement.aspx

    Click image for larger version. 

Name:	tlv-bike.PNG 
Views:	599 
Size:	53.2 чймебййи 
ID:	117414

    мфзеъ тмйре ма оаййойн бдецаъ даеейш одвмвмйн... ма йаеоп, бшйереъ бзсеъ дзеч йфд дрфщ ...

  2. #2
    збш шщен семй's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jan 2004
    ойчен
    Somewhere over the rainbow..
    дегтеъ
    6,207

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    рщот мй лмйн мвйийойн... мщойшд тм дсгш дцйбешй.

    ан дйе редвйн бждйшеъ еоъек озщбд тм щаш ощъощй дгшк лршад ма дйд цешк бъчреъ дмме.



    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    "швтйн оаещшйн, швтйн решаййн. айп йеъш оиафешеъ ажме дгйоеййн.
    аъд йлем дфд мфъез, йлем дфд мсвеш. аъ дсйбеб щм длгеш ау азг ма йтцеш..."

  3. #3
    збш шщен гшеш бшмй's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    бточ йфд бйп дшйн ещгеъ
    дегтеъ
    23,191

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    доъетбйн дамд йешгйн мзййн щм лемн.
    мщйид дже чешайн дфшг еощем.

    йецшйн ощбшйн, щраеъ еслселйн бйп агн мзбше. ощсйн аъ дцйбеш жд бжд. демлй швм рвг шелбй аефрйн. шелбй аефрйн швймйн рвг зщомййн. бтмй олерйеъ швймеъ рвг в'йфйн. аеиебесйн рвг олерйеъ фшийеъ. бтг ощишд ервг. йорйн рвг соемрйн емдйфк жчрйн рвг цтйшйн ецтйшйн рвг жчрйн. доцб джд щбе лм азг деа ''ойвжш'' щщера аъ лм дазшйн лй дн офшйтйн ме - жд осйи аъ дащ еаъ ъщеоъ дмб офшщйеъ дщзйъейеъ еодшйчбеп щм доосг еочм тм дщмиеп мдгч аъ азйжъ дзрч.

    длм бсгш. иеге бен. багйбеъ дщмиеп дшт джд арзре богшеп дзмчмч ебгшк дрлерд мъден щоорд лбш ма ъдйд зжшд ама блез.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

  4. #4

    бшйшъ озгм мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    швт гшеш, арй зййб мдбйп, аъд зещб щдаефрйн дзщомййн лое щощъощйн бдн дйен жд бсгш?

    мдщчфъй далйфд цшйлд мдйеъ йеъш авшсйбйъ афйме.

    Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
    Honda TRX300EX

  5. #5
    збш шщен семй's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jan 2004
    ойчен
    Somewhere over the rainbow..
    дегтеъ
    6,207

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    од дчщш млм од щлъбъ?!

    айп огшеп змчмч еайп оощм ещмиеп... бсдл тйшййд щтещд аъ щоеим тмйд.
    ау азг ма озшзш шйб ема дфшг еощем...

    жд йчшд лщбзешд тн зоечййн ембещ ойрйомй ъст тн аежрйеъ ъщйн жйп тм демлй дшвм ае тм дшлбйн сбйбд... елщйвйт фчз мъъ мд гез ъщйн тмйе жйп ... лй жд чирерй мгтъд еой аъд блмм... еаж дфчз йчша мщеиш... еаж дйа ма оаойрд щмечзйн мд 250щз чрс тм жд щрстд бсббд щмд тн аежрйеъ ешч дфшйтд мшлб азг ... еъсшб мджгдеъ еаж дщеиш йтцеш аеъд блез. ещрй збш'д одцг йцмое сйшиеп щм отцш фйжй щм чежйрд брцй... еаж йтме мгштчбеч... еаж йъзйме чшйаеъогйръ ощишд ощтон мдн щймле мъфес фещтйн аойъййн... ейгд йгд йгд...

    бзййаъ.
    лщрърдв лое брй агн ерлбг аъ дсеббйн ма йдйд цешк мдщмйи щшшд есгш блм фйрд.

    шч аън бъщчешъ озшзшйн еоъсйсйн .... (; ма... сън.

    р.б в'йфайн сън щерайн аеън ерифмйн... бмй сйбд.
    еамд дв'йфайн щщерайн аъ збшйдн сън лй доосг озшзш шйбйн... дн ма ощъйрйн одочфцд... дн ма ощъйрйн тм дфчз... ае тм дшив дн ощъйрйн мк тм дшащ...



    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    ртшк мазшерд тм йгй семй; 13-11-17 бщтд 14:26. сйбд: Ч*.Ч‘
    "швтйн оаещшйн, швтйн решаййн. айп йеъш оиафешеъ ажме дгйоеййн.
    аъд йлем дфд мфъез, йлем дфд мсвеш. аъ дсйбеб щм длгеш ау азг ма йтцеш..."

  6. #6
    збш шщен ргб42's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2009
    ойчен
    бсеу отшб
    дегтеъ
    10,937

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    йщ очен мзчйчд евн малйфд, абм шабчен, мдецйа аеейш одвмвмйн ???

    авб, йщ щн вн чцъ двйеп - айсеш шлйбд тн 2 аежрйеъ, абм оеъш тн аежрййд азъ.

    аж ма длм щзеш. змч двйерй, змч бшйерй, абм длм бйзг рлрс маоаоа щм деешйгйн ...

  7. #7
    збш шщен
    ъашйк дцишфеъ
    Nov 2009
    ойчен
    אורנית
    дегтеъ
    2,490

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй e-Pit@m цфйд бдегтд
    рщот мй лмйн мвйийойн... мщойшд тм дсгш дцйбешй.

    ан дйе редвйн бждйшеъ еоъек озщбд тм щаш ощъощй дгшк лршад ма дйд цешк бъчреъ дмме.



    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    щйалфе вн тм рдвй шлб евн тм демлй швм щдемлйн бщбймй аефрййн, ан шецйн мфъеш бтйд аж цшйк мифм блм дасфчийн щмд ема шч бжд щрез.
    рйсйъ фтн мшлб тм аефрййн бцг дйорй щм длбйщ?

  8. #8
    збш шщен ргб42's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2009
    ойчен
    бсеу отшб
    дегтеъ
    10,937

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    шад бдегтд дшащерд: демк швм бщбйм аефрййн => 500 щ"з чрс ...

  9. #9

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй ргб42 цфйд бдегтд
    йщ очен мзчйчд евн малйфд, абм шабчен, мдецйа аеейш одвмвмйн ???

    авб, йщ щн вн чцъ двйеп - айсеш шлйбд тн 2 аежрйеъ, абм оеъш тн аежрййд азъ.

    аж ма длм щзеш. змч двйерй, змч бшйерй, абм длм бйзг рлрс маоаоа щм деешйгйн ...

    вн мщфек бчбечй амледем бйн ае мзбешеъ ретш бфашчйн же бшйереъ млаешд.
    абм лщаъд зещб од дамишрийбд еайк мдщйв дшътд аж бозщбд щрйд аме дфъшереъ длй тгйрйн мгтъй.

    ам ъщлз ой чдм дйтм...

  10. #10
    ордм фешен asafk's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    дегтеъ
    33,714

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    баоъ? зечйн шаеййн ебочеон?
    лщдзечйн лм лк офешийн ема ощайшйн очен мщйчем гтъ... аж дймгд блйъд г цшйлд мшлб тм даефрййн бгшк мбйъ сфш бъретд щм дбечш... тм длбйщ? лй тм догшлд йецйае мд аъ даеейш едщбйм аефрййн ма овйт тг мбйъ дсфш? двйерй ебдзми феъш бтйд. лмеош жд йфзйъ аъ осфш дймгйн щшелбйн мбйъ сфш лй азшй щргшсйн жд ма чм мгеещ.
    ад, ма мжд дълеере? збм. лй жд од щлъбе.
    еже бтйд. лщосфйч арщйн оърдвйн лое зашеъ лй дзечйн дбсйсййн едма лъебйн ма ъчфйн мвбйдн (ой аъд щъвйг мй... йаммд зфшъ... рошег аош щарй агн зефщй) аж рлъбйн зечйн оефшжйн щма обгймйн бйп тбшййп оетг (смйзд, агн зефщй) мбйп авн щйегт млбг аъ сбйбъе.

    асу.
    "scars are tattoos with better stories"
    айп ълрйъ. зййн. рчегд.
    дчофш - VW TYPE 2 1978 | диргш - дйймчс 2008

  11. #11
    збш шщен ргб42's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Feb 2009
    ойчен
    бсеу отшб
    дегтеъ
    10,937

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    гееча мймгд блъд г' оеъш мшлб тм догшлд ан айп щбйм аефрййн, длм лофеши ...
    еАрДвАмИд бАаИжАрИй йдед цАбИаеЙъ; аДнОйАлЛфМЗш дЖтИеЙп дЗжМЖд мИлЖн тЗгОъМАоЛъеМп

  12. #12

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    асу, мой щййлъ догшлд?
    арй зещб щчегн лм мдемлй дшвм еоаж щремге дчешчйрийн едаефрййн дзщомййн аж дн дщъмие бцешд фшетд тм догшлд етм длбйг етм отбшй дзцйд.
    дзечйн даме ремге шч бвмм фшай дагн щма олбгйн аъ дсбйбд.

    лп, вн арй рфвт офшай дагн.
    йщ мй в'йф еишчиешеп ебвммн арй ма йлем мрсет емзреъ бцешд ъшбеъйъ бзеу дйн мощм.
    ма йлем мбеа битреъ малйфд лй бмтгйд доцб дйд бмъй афщшй.
    отгйу ймгйн демлйн бшвм (лй мфрй тщш щрйн длмйн даме ма дйе чййойн елк вн дзечйн) оащш арщйн щрфвтйн тм йгй аефрййн.

    беа рйлрс мфшефешцйеъ

  13. #13
    ордм фешен рошег's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    точ йжштам
    дегтеъ
    33,786

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    лемлн озеччйн зечйн етег зечйн азг рвг дщрй. лм азг шеад азшъ од рлеп еод ма рлеп, од цшйк малеу ебайжд зеошд, од тгйу, од оселп йеъш ефзеъ. тег етег зечйн еъчреъ. мод оертйн оорй мдвбйд аъ дшлб, ае мсет тм зеу дйн, оцг щрй ой щогбш бимфеп брдйвд цшйк мтшеу ме аъ дшащ. щаефрййн йсте шч тм длбйщ, щв'йфйн йсте шч босмемйн оевгшйн, бщбйм од блмм цшйк в'йфйн? мод блмм мшгъ оасфми? бгрошч ма йешгйн оасфми еиеб мдн. ощевтйн, чечеайн, лемлн.

    аж од шт бвйщд даршлйсийъ-шцйермйъ: ъзечче айжд зечйн щба млн (щъдмйлй дзчйчд йдйе ашелйн, осешбмйн еофеъмйн, мфзеъ лгй щжд йчшд маи). еарй ачз азшйеъ тм тцой. арй аст, бв'йф ебаефрййн, айк еайфд щарй оеца мрлеп. ан догшлд шйчд осфйч еарй йегт щма афвт бау азг - аеега щвн айп фчз - еаст бгшк дчцшд мап щарй шецд мдвйт. ещмен тм йщшам.
    айерйч 5 | в'йф CJ-7 1979 | дйймчс 2015
    дйе: в'йф XJ ц'шечй 1994| дйймчс 2008| дйймчс 1997 | в'йф CJ-8 1989 | соешай 1988

  14. #14
    ордм фешен GodsFather's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jan 2006
    ойчен
    оощ отбш мфйрд
    дегтеъ
    17,184

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй asafk цфйд бдегтд
    баоъ? зечйн шаеййн ебочеон?
    лщдзечйн лм лк офешийн ема ощайшйн очен мщйчем гтъ... аж дймгд блйъд г цшйлд мшлб тм даефрййн бгшк мбйъ сфш бъретд щм дбечш... тм длбйщ? лй тм догшлд йецйае мд аъ даеейш едщбйм аефрййн ма овйт тг мбйъ дсфш? двйерй ебдзми феъш бтйд. лмеош жд йфзйъ аъ осфш дймгйн щшелбйн мбйъ сфш лй азшй щргшсйн жд ма чм мгеещ.
    ад, ма мжд дълеере? збм. лй жд од щлъбе.
    еже бтйд. лщосфйч арщйн оърдвйн лое зашеъ лй дзечйн дбсйсййн едма лъебйн ма ъчфйн мвбйдн (ой аъд щъвйг мй... йаммд зфшъ... рошег аош щарй агн зефщй) аж рлъбйн зечйн оефшжйн щма обгймйн бйп тбшййп оетг (смйзд, агн зефщй) мбйп авн щйегт млбг аъ сбйбъе.

    асу.
    щщщ...ам ъсфш... абм дн ма йлемйн мтцеш аъ дймгд вн ан йщ мд аефрет тм догшлд. лй дйа чийрд едзеч оерт одн аъ жд....

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    ма двтъй мшащ щшщшъ дожеп лгй мдйеъ цозерй!

    озфщ шелщ мжев лмйеъ боцб иеб,лемм тбегд...

  15. #15

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй GodsFather цфйд бдегтд
    щщщ...ам ъсфш... абм дн ма йлемйн мтцеш аъ дймгд вн ан йщ мд аефрет тм догшлд. лй дйа чийрд едзеч оерт одн аъ жд....

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    ебвмм жд дн оецйайн мд аеейш


    Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
    Honda TRX300EX

  16. #16
    ордм фешен GodsFather's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jan 2006
    ойчен
    оощ отбш мфйрд
    дегтеъ
    17,184

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй boaz avrahami цфйд бдегтд
    ебвмм жд дн оецйайн мд аеейш


    Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
    Honda TRX300EX
    асеш мдн мтщеъ мд емаефрййн гбш мма ддешйн.

    Sent from my SM-G900F using Tapatalk
    ма двтъй мшащ щшщшъ дожеп лгй мдйеъ цозерй!

    озфщ шелщ мжев лмйеъ боцб иеб,лемм тбегд...

  17. #17
    збш шщен г е ш е п's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Mar 2003
    ойчен
    ббйъ
    дегтеъ
    24,274

    бшйшъ озгм мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    мвбй дймгд, мфчз аемй ма абм мщеиш лп.

    мвбй даефрййн, айп мжд чщш мймгд.

    дщбет шайъй байймеп ббечш айк сеу-сеу тецшйн емечзйн аефрййн зщомййн млод гфечйн бщлм бмй чсгд щшелбйн бйп олерйеъ вн бчитйн бдн дъретд щеифъ.
    ддрад щбайийеъ..

    "The view of the Hilux from the back, often seen by others on the trail, rarely seen by anyone on the freeway."
    Hary Wagner

  18. #18
    збш шщен гшеш бшмй's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    бточ йфд бйп дшйн ещгеъ
    дегтеъ
    23,191

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй boaz avrahami цфйд бдегтд
    швт гшеш, арй зййб мдбйп, аъд зещб щдаефрйн дзщомййн лое щощъощйн бдн дйен жд бсгш?

    мдщчфъй далйфд цшйлд мдйеъ йеъш авшсйбйъ афйме.

    Jeep Grand Cherokee ZJ 98 V8
    Honda TRX300EX


    алйфд авшсйбйъ жд ма лбчщък. жд чемчийбйъ. рвг лемн.

    йен азг, бсеу дощошъ, лщдфчз йсълм бфрчс дге''зеъ щме еддсфч ма ййшад ошщйн, деа беегай ййифм мойщде щшч бочшд зцд аъ щбйм даефрййн. лй деа йлем. елй бсефе щм гбш одеъ далйфд дже дйа мдлрйс лсу мчефд. лй айк мгтък бетж, ъйогг тбегъ дфчзйн? айк дн йцмйзе мщлрт аъ ордм дощошъ еаъ ордм аву дфйчез щдн баоъ тбге ема йщбе тм чфец'йре ечшеасеп ефмйшиие тн бзешеъ?...

    одш оаег рщот тм арщйн щрфвте/рфцте лй фчз рзещ шгу азшйдн едфйм аеън одаефрййн.
    азш лк рщот вн тм фчз щзиу олеъ оойщде щдзмйи щдеа ма оееъш ема оафщш мдецйа ме аеейш.
    еаж йъзйме мвййс мотшк дфйчез шч бшйерйн офзйгйн - лм ойрй шесйн вгемйн тн йгййн трчйеъ, шащ ошебт еоби щм шецз, одсев щм амд щщеошйн блрйсеъ моетгерйн. едзбш'д дамд йен азг йшбйце марщйн сън ллд лй дн йлемйн еба мдн еъойг йелме мдвйг щойщде рйсд мбшез ае дървг мдецаъ даеейш. елп дмад елп дмад. афщш мдшзйб оаег аъ вбемеъ дгйеп тм од жд брагн зефщй абм арй оощ зшг оод щчешд богйрд дже. отегу дзечйн еотегу далйфд щдефлйн аъ догйрд дзефщйъ млаешд дже мощде оаег ма ртйн.

    амд дзечйн длй оиеоиойн щзбешъ дрбмйн дореемйн щордмъ аъ догйрд дже децйад ъзъ йгйд. дн оиеоиойн йеъш афйме оъчрд 380.... лщдзечйн лм лк оиеоиойн еджеййн, бсефе щм гбш баоъ лм азг ййамх мтщеъ од щба ме ейцфцу - еййчз азшйеъ. ае щйщмн аъ дчрс ае щйбшз одфчз ае щсън ййчз айъе ерийм сфййш еощабд бъйч блм фтн щдеа йеца мсйгешйн тм аефрййн.



    ъсълме иеб од чешд лап. лм азг фд рдйд овжш.
    демлй швм, аодеъ тн твмеъ, жчрйн, ймгйн. шелбй аефрййн швймйн, шелбй аефрййн зщомййн, шелбй чешчйрийн, шелбй чиретйн, шелбй аефретйн, рдвй олерйеъ швймеъ. рдвй в'йфйн, рдвй ощайеъ, рдвй аеиебесйн, рдвй оерйеъ, бмергйрйн, в'йрв'йн, ооещчфйн, очшйзйн.... мдощйк?

    лм азг одовжшйн дамд зещб щшч ме овйт мдщъощ блбйщ ебогшлд мдраъе елм дйъш офшйтйн ме еослрйн аеъе емлп цшйк ''алйфд авшсйбйъ'' рвгн. рвг лееееееемн.
    зех обетж.
    смйзд. зех обетж еоорй.

    ежд ййвош шт. ещма ъвйге азш лк щма дждйше аълн.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

  19. #19
    збш шщен вйа's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    ажеш зйев ... ъфес
    дегтеъ
    17,952

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй asafk цфйд бдегтд
    баоъ? зечйн шаеййн ебочеон?
    лщдзечйн лм лк офешийн ема ощайшйн очен мщйчем гтъ... аж дймгд блйъд г цшйлд мшлб тм даефрййн бгшк мбйъ сфш бъретд щм дбечш... тм длбйщ? лй тм догшлд йецйае мд аъ даеейш едщбйм аефрййн ма овйт тг мбйъ дсфш? двйерй ебдзми феъш бтйд. лмеош жд йфзйъ аъ осфш дймгйн щшелбйн мбйъ сфш лй азшй щргшсйн жд ма чм мгеещ.
    ад, ма мжд дълеере? збм. лй жд од щлъбе.
    еже бтйд. лщосфйч арщйн оърдвйн лое зашеъ лй дзечйн дбсйсййн едма лъебйн ма ъчфйн мвбйдн (ой аъд щъвйг мй... йаммд зфшъ... рошег аош щарй агн зефщй) аж рлъбйн зечйн оефшжйн щма обгймйн бйп тбшййп оетг (смйзд, агн зефщй) мбйп авн щйегт млбг аъ сбйбъе.

    асу.
    лммйн мшлйбд тм аефрййн швймйн

    бшзебеъ бдн чййойн щбймй аефрййн, зм айсеш оезми мшлб богшлд. дшлйбд ъъбцт бщбймй даефрййн бмбг.
    бшзебеъ бдн девгше есеоре лооеърй ъретд бъошеш ойезг (30 чо"щ), шлйбд тм аефрййн богшлд асешд едйа ъдйд блбйщ бждйшеъ. дешаъ дзеч др"м ъчфд мшелбйн щвймн отм 16 щрйн, тм аефрййн швймйн.
    бшзебеъ бдн айп щбйм аефрййн едн ма девгше ооеърй ъретд, ма ъбцт дтйшййд алйфд лрвг шелбй аефрййн швймйн дшелбйн богшлд.
    цетрйд ..

  20. #20
    збш шщен йвам81's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Jan 2006
    ойчен
    WA
    дегтеъ
    342

    бшйшъ озгм ъвебд: мой щзщб щйешгйн шч мзййн щм дв'йфайн ...

    цйиеи рлъб бочеш тм йгй вйа цфйд бдегтд
    лммйн мшлйбд тм аефрййн швймйн

    бшзебеъ бдн чййойн щбймй аефрййн, зм айсеш оезми мшлб богшлд. дшлйбд ъъбцт бщбймй даефрййн бмбг.
    бшзебеъ бдн девгше есеоре лооеърй ъретд бъошеш ойезг (30 чо"щ), шлйбд тм аефрййн богшлд асешд едйа ъдйд блбйщ бждйшеъ. дешаъ дзеч др"м ъчфд мшелбйн щвймн отм 16 щрйн, тм аефрййн швймйн.
    бшзебеъ бдн айп щбйм аефрййн едн ма девгше ооеърй ъретд, ма ъбцт дтйшййд алйфд лрвг шелбй аефрййн швймйн дшелбйн богшлд.
    щамъ ън. од ддвгшд щм шелб аефрййн? жд щофгм ае лм азг тм даефрййн?

    ан арй рест еошлйб аъ дбъ щръййн щмй аж арй аоеш мрсет блбйщ?

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

тоег 1 оъек 2 12 азшепазшеп

рещайн геойн

  1. жчеч мтцд мзййн
    тм йгй E.Z. бфешен аеу-иефйч
    ъвебеъ: 20
    тглеп азшеп: 07-05-10, 17:27
  2. ъвебеъ: 3
    тглеп азшеп: 20-08-09, 08:31
  3. бзжшд мзййн
    тм йгй аешч жеч щу бфешен аеу-иефйч
    ъвебеъ: 1
    тглеп азшеп: 29-07-07, 13:27

дшщаеъ фшсен

  • айп бафщшеък мфшсн рещайн згщйн
  • айп бафщшеък мфшсн ъвебеъ
  • айп бафщшеък мцшу чбцйн
  • айп бафщшеък мтшек аъ дегтеъйк
  •