Close
מציג תוצאות 1 עד 3 מתוך 3

ברירת מחדל הונדה CRV 2003/2002

שלום לחברים,

אני בגישושים לפני קניה, עם תקציב סופר-מוגבל, לרכב שצריך לשמש בראש ובראשונה כמשפחתי שני (נסיעות קצרות עם 2 ילדים בינתיים) ובשאיפה גם לשטח קל (שבילים?).
    מצאתי כמה רכבים כאלו למכירה, האם זה רכב אמין? עלויות אחזקה?
    תקציב: 14,000 על הכביש (אחרי כל ההוצאות)
    שימוש: נסיעות עירוניות קצרות לרוב, משפחתי שני, כניסה לעולם טיולי שטח קלילים ואולי גם מנוע פשוט במטרה לטפל בבית כתחביב (דרישה שולית)
    דרישות סף: אמינות, אחזקה נמוכה, בטיחותי ככל האפשר (ABS, מינימום 2 כריות אוויר)

חבר רשום דרור ברלי's Avatar

ברירת מחדל תגובה: הונדה CRV 2003/2002

CRV הוא אוטו משפחתי מעולה.
    מרווח מאוד, נוח ואמין.
    בארץ יצא להונדה מוניטין של "ספורטיביות", מנועים חובבי סל"ד במכוניות קלות ונמוכות... אז תשכח מזה. המנוע מצויין אבל ה-CRV הוא מין פרשנות לנושא מיניוואן, באופן כללי הוא מרגיש כמו פרה. אתה יושב בו גבוה וזקוף, גלגל הגה אופקי ונמוך מדי, בורר הילוכים "אמריקאי" מאחורי ההגה... לא ספורט ולא נעליים.

זה גם לא אוטו לשטח.
    שבילים קלים ברמת פרייבטים אפשרי בהחלט אבל לא הרבה מעבר לזה.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

ברירת מחדל תגובה: הונדה CRV 2003/2002

ציטוט נכתב במקור על ידי Bennyd צפיה בהודעה
    שלום לחברים,

אני בגישושים לפני קניה, עם תקציב סופר-מוגבל, לרכב שצריך לשמש בראש ובראשונה כמשפחתי שני (נסיעות קצרות עם 2 ילדים בינתיים) ובשאיפה גם לשטח קל (שבילים?).
    מצאתי כמה רכבים כאלו למכירה, האם זה רכב אמין? עלויות אחזקה?
    תקציב: 14,000 על הכביש (אחרי כל ההוצאות)
    שימוש: נסיעות עירוניות קצרות לרוב, משפחתי שני, כניסה לעולם טיולי שטח קלילים ואולי גם מנוע פשוט במטרה לטפל בבית כתחביב (דרישה שולית)
    דרישות סף: אמינות, אחזקה נמוכה, בטיחותי ככל האפשר (ABS, מינימום 2 כריות אוויר)
    בתור בעלים של CRV 2002 כבר 6 שנים (עומד היום על 220KKM), הנה ההתרשמות שלי. קח אותה בערבון מוגבל כי ספק אם תמצא כלי שמור כמו שלי, וזה רכב שדורש תחזוקה טובה וסדירה כדי שתהנה ממנו כמו שצריך. בנוסף בניגוד אליך אני לא נוסע בעיר כלל. כריות אויר יש 4, ABS גם.
    הרכב נוח מאוד, מרווח יותר מכפי שהוא נראה מבחוץ (ל-4 אנשים עם הרבה מטען כולל אופניים מפורקים מאחורה. ל -5 הוא יהיה קטן מדי). אחרי נסיעה של כמה שעות -- אילת, חרמון, מילואים ברמת הגולן מה שתרצה - אתה מרגיש רענן. מתלים אופטימליים לדעתי שמאפשרים גם נסיעה נמרצת בצירים הרריים. מאוד יציב גם ברוחות צד חזקות ובמזג אוויר סוער. למזגן רדיאטור נפרד, לא יושב על מערכת הקירור. מגוון צמיגים במחירים סבירים. שיוט ב-1XX ומעלה על כביש 6 ללא מאמץ כלל. הרכב נקנה עם 114KKM מבחור שהכרתי והפתיע אותי לטובה,לא תכננתי להחזיק בו כ"כ הרבה זמן. עד היום אני נהנה להיכנס אליו, בעוד שרכבים אחרים שהחלפתי במהלך השנים הללו גרמו לי לכאבי גב, ואפילו נפרדתי מג'ולייטה שאהבתי כי סבלתי מאוד מתנוחת הישיבה והנהיגה.
    מה פחות טוב: תאוצות ביניים זה לא החוזק שלו. צריכת דלק 1:9.5 בינעירוני. כדי שיישאר במצב טוב דורש טיפולים לפי השעון אפילו קצת לפני, אני מטפל במורשה אמין, תוודא שתמיד תמיד חלפים ונוזלים מקוריים ונכונים, מה שקצת מייקר. בחיים אל תתפשר על איזה פילטר תחליפי או שמן נחות. אפילו נוזל קרור אני ממלא מקורי של הונדה, 120 ש"ח להחלפה ולא המים הצבועים של תחנות הדלק. בשנים שהרכב אצלי החלפתי (מלבד בלאי שוטף כרפידות צמיגים וכו'): משאבת הגה (מקורית), צינור לחץ שמן הגה (1400ש"ח רק החלק... יש משופץ ב-600, שמתי מקורי), רצועת אביזרים+מותחן, מאוורר ומאוורר מזגן (החלפה יזומה). וזהו. אפילו נורה שרופה לא הייתה כל השנים. הדשבורד נראה כאילו יצא היום מאולם הייצור. ובגלל שאני אובססיבי החלפתי יזום נוזל בלמים, שמן אקסל ושטויות כאלה. ברכבים אחרים בקילומטרז' כזה הלכו ציריות, אצלי בינתיים בסדר.
    א ב ל מילת המפתח זה תחזוקה הגונה. רכב כזה אם סבל מתחזוקת שבר הוא לדעתי רק פתח לצרות, ושום דבר בו לא זול. אם לא תמצא רכב שאתה בטוח במצבו, עם נזילות, חופשים, הייתי מהסס. בתקציב שלך לא יכנס שום יישור קו, ומן הסתם תצטרך.

הערונת לדרור: ה-CRV נחשב אמנם רכב שטח רך מאוד אם בכלל, אבל אני גר ליד החורשן ורמות מנשה, מכיר את הרכב שלי טוב, והוא בהחלט יכול לעשות סמ"שים ולא רק שבילי פרייבטים. למעשה משך השנים הוא מפתיע אותי ביכולת הזו. כמובן לא רכב שטח של ממש אבל הרבה טיולים נפתחים כשקצת לומדים ומעיזים, כמובן בולדרים יגזרו אותו, לא שווה כלום בחול או בבוץ -- תיתקע תוך חצי מטר. אבל פרייבט זה לא.

נושאים דומים

1. מחפש היילקס 2002-2003
    על ידי Yontand בפורום פורום טויטה Toyota
    תגובות: 3
    עדכון אחרון: 14-01-14, 22:07
  2. שוקל רכישת קיה ספורטאז 2002-2003
    על ידי מוני_הכוכב בפורום פורום ג'יפאים מתחילים + יעוץ לפני קנייה
    תגובות: 13
    עדכון אחרון: 22-12-11, 06:14
  3. סאניונג רקסטון 2003 או טראנו ארוך 2002
    על ידי eyalh בפורום פורום ג'יפאים מתחילים + יעוץ לפני קנייה
    תגובות: 9