Close
оцйв ъецаеъ 1 тг 2 оъек 2

реща: лрферйн

збш шщен RAP's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    May 2009
    ойчен
    бошлж
    дегтеъ
    17

бшйшъ озгм лрферйн

дан афщш мдшлйб лрферйн овеой ? длеерд дйа мчзъ шцетъ веой бтебй 1 с"о ебшезб 15 с"о емзбш мошлб бтжшъ бшвй фз . дан жд бсгш ? йщ тег штйереъ омбг од щшайъй баъш ?
    двмвм щмй беми чцъ ебезп ъретд дтйш мй тм лк. дан йщ зечйн млрфеп лвеп сев дзеош , шезб ...? дан йщ тег штйереъ ?

збш шщен гшеш бшмй's Avatar
    ъашйк дцишфеъ
    Dec 2002
    ойчен
    бточ йфд бйп дшйн ещгеъ
    дегтеъ
    23,191

бшйшъ озгм ъвебд мдегтд: лрферйн

אין חוקים ואין הוראות, אזהרות או מגבלות.
    שים לב היטב: לאחר עיון בתקנות התעבורה, גם אין שום תקנה, הוראה או עבירה ספציפית על שום חוק שמתייחסת לגלגל בולט מהמרכב!
    אם מישהו שמתמצא טוב יותר בנבכי התקנות חושב שפספספתי משהו - אני אודה לו אם יעמיד אותי על טעותי ויאיר את עינינו בבקשה.

בוחני התנועה, הבוחנים במכוני הרישוי וכנופיות השוטרים אוהבים להיטפל לזה סתם כדי להתעלל, כדי לספק את הצורך החולני שלהם בקצת שררה. המרדף שלהם אחרי הגלגלים הבולטים מזכיר קצת את הזובורים בצבא: רשמית אין דבר כזה, אבל בתכל'ס זו מסורת שאף אחד כבר לא יכול או רוצה להפסיק.
    מי שמקבל על זה דו"ח, שישים לב שה"עבירה" הספציפית היא לפי סעיף כללי כלשהו (אני לא זוכר את מספרו - שלוש-מאות ומשהו, אם אתם ממש מתעקשים אז היום בערב אני אעיין שוב ואתן מספר מדויק) שמתייחס ל"רכב לא תקין", ושהם משתמשים בו בכל פעם שהם מוכרחים לתקוע דו"ח למישהו סתם כי האף שלו לא מוצא חן בעיניהם.
    לידיעת כולכם: רק בליטת הצמיגים לכשעצמה אינה עבירה! יזהירו אותך ויאיימו עליך, ולעתים כדי להצדיק את הדו"ח/הורדה מהכביש, בוחן התנועה יצטרך למצוא (בדרך כלל ימציא - סמוך עליו, זה המקצוע שלו) "ליקוי" נוסף ברכב שלך.

מצד שני, הבוחן יכול להחליט שלמרות שאין עבירה שכזו בספר החוקים, הגלגל הבולט "מהווה סיכון" וזה ההסבר שלו לדו"ח על סמך סעיף כללי סתום ומעורפל שאפשר לפרש אותו במיליון כיוונים שונים, ומול שופט התעבורה שאין לו שום מושג טכני ועל כן בוחן/שוטר הם אורים ותומים מבחינתו, אין למילה שלך כאזרח שום משקל כנגד מילתו, אלא אם תגייס לצידך סוללת מהנדסים, אנשי מקצוע ומומחים מוסמכים מתחום הרכב שיעידו שהוא מבלבל את המוח...

עכשיו לעבודה:
    אין שום מניעה שתייצר לך כנפונים מגומי, פלסטיק, פח, דיקט, צמר, עיסת נייר-עיתון ממוחזר או קרטון גלי, ותחבר את זה למרכב שלך בברגים, מסמרים, חוט דיג, מסטיקים משומשים או סתם ב- 450 ניטים לכל "כנפון" כפי שעשה כאן מישהו יצירתי בזמנו, ליצירת מראה גותי-רוקיסטי משהו... אם אתה יכול לחיות עם התוצאה מהבחינה האסטטית - יבושם לך...
    אני העדפתי סט כנפונים רחב מוכן מיד שנייה שעלה קצת כסף, אבל חסך ים של זמן ונראה הרבה יותר טוב (וגם הלך ביחד עם הג'יפ...:-( זה סיפור נפרד)
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

рещайн геойн

1. лрферйн м TJ
    тм йгй basel lj бфешен мез оегтеъ змчйн ецйег щиз ощеощ молйшд
    ъвебеъ: 0
    тглеп азшеп: 20-09-09, 19:14
  2. озфщ - лрферйн азешййн щм сйчс (4 лрферйн йтйме ак вн фзеъ)
    тм йгй GodsFather бфешен мез оегтеъ отерййрйн мчреъ
    ъвебеъ: 1
    тглеп азшеп: 08-06-09, 13:51
  3. лрферйн
    тм йгй тйгп тежй бфешен мез доегтеъ щм в'йфемев
    ъвебеъ: 1
    тглеп азшеп: 28-11-08, 18:07
  4. лрферйн мсйчс
    тм йгй konkol1 бфешен мез доегтеъ щм в'йфемев
    ъвебеъ: 0
    тглеп азшеп: 14-10-08, 14:49
  5. лрферйн (айфд оецайн лрферйн мв'йф тн вмвмйн шзбйн?)
    тм йгй monster бфешен фешен в'йфайн оъзймйн + йтех мфрй чрййд
    ъвебеъ: 7
    тглеп азшеп: 10-10-08, 21:34

дшщаеъ фшсен

• айп бафщшеък мфшсн рещайн згщйн
  • айп бафщшеък мфшсн ъвебеъ
  • айп бафщшеък мцшу чбцйн
  • айп бафщшеък мтшек аъ дегтеъйк
  •