Close
ςξεγ 1 ξϊεκ 9 1234 ... ΰηψεοΰηψεο
ξφιβ ϊεφΰεϊ 1 ςγ 20 ξϊεκ 166

αψιψϊ ξηγμ "ιιψεθ" ΰχθιαι ωμ ψλαιν ξωετψιν ςμ ιγι δξωθψδ

ωμεν
    ΰπι μΰ λεϊα τδ αγψκ λμμ - ξλιεεο ωΰπι αΰ ξςεμν δψλα (ΰτιμε μΰ ξεπς αςζψϊ λμ ΰψαςϊ δβμβμιν)
    ΰαμ δπεωΰ ωΰπι ψεφδ μδςμεϊ πεβς μγςϊι βν μχδιμϊ δβ'ιτΰιν αΰψυ :

"...μτπι λ-3.5 ηεγωιν πςφψ αηεψ ςν ψλα ξρειιν ς"ι πιιγϊ ωηιλϊδ με μιγ δαιϊ. ξδπιιγϊ ιφΰ αεηο. δεΰ δεψιγ ΰϊ δψλα ξδλαιω εδαςμιν χιαμ δζξπδ μγιο.
    λξδ ωαεςεϊ ΰηψι λο, ςεγ ηαψ ςαψ ρφπδ γεξδ ψχ ωδτςν ωϊι πιιγεϊ αδν 4 ωεθψιν (μτηεϊ ΰηγ ξδν εζδ ξδ ωηωεα -δεΰ αεηο)ηιλε μιγ δαιϊ. αζδ μΰ πβξψ-διδ ςεγ ωιΰ ωπωαψ: 4 ωςεϊ ΰψλδ δαγιχδ ωλμμδ τπιιδ μξερκ ξεψωδ. δϊεφΰδ: χπρ εδεψγδ ξδλαιω.
    ςεαψ με ηεγω ,ςεγ ηαψ πςφψ- αΰεϊδ ωιθδ. ηφι ωςδ εδεΰ ξεψγ ξδλαιω εξεζξο μαιϊ δξωτθ!

εμχω ωωαψ ΰϊ βα δβξμ:
    διεν ααεχψ- εωμΰ λγψλε ηαψ περσ ξημιθ μφΰϊ μπριςδ ςν ψλαε δτψθι μιςγ ξρειιν . λφτει δεΰ ξχαμ ΰϊ αψλϊ "ωαες θεα" ξδλδο-αεηο ξαιϊ ξγψωδ ωμ ΰϊ"ο -ξωθψϊ ιωψΰμ. ..."

δδεγςδ δξμΰδ:
    ξϊεκ τεψεν α.ξ.εε α"ΰεθερτεψθ"
    http://www.autosport.co.il/viewtopic...e2527b06ec3098

ΰπι μΰ δλψϊι ΰϊ δπεδβ δζδ ωμ δξωθψδ "μητω" ΰπωιν αλζε ψξδ.
    λο ιφΰ μι μδλιψ ΰϊ ηερψ διγς ωμ ημχ ξδαεηπιν ωξεςρχιν ων.
    δΰν βν μλν ληεααι β'ιτιν ιφΰ μδϊχμ αιηρ λζδ ξφγ ψωειεϊ ΰλιτϊ δηεχ?

ΰπι ξπρδ μςεψψ ΰιζδ ςπιο λγι μπρεϊ μηωεα ςμ γψκ μδαιΰ μωιπει αξφα δζδ.

ΰωξη μωξες ΰϊ γςϊλν

ψεο.

αψιψϊ ξηγμ ϊβεαδ μδεγςδ: "ιιψεθ" ΰχθιαι ωμ ψλαιν ξωετψιν ςμ ιγι δξωθψδ

ΰιο μι ξιμιν.
    μχρν δαΰ ΰπι φψικ χεπγεν εξϊπγαϊ...

ηαψ ψωεν γψεψ αψμι's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    αςξχ ιτδ αιο δψιν εωγεϊ
    δεγςεϊ
    23,191

ϊϊπην αςεαγδ ωβ'ιτΰιν ρεαμιν ξδξωθψς ιεϊψ ξλν.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

δξωθψδ ξτςιμδ ξεγιςιο, δν ΰτιμε μΰ φψιλιν μδρϊπο μξεςγεπιν, διεν δν ιλεμιν τωεθ μωεθθ ατεψεξιν εμγεβ ξρτψι ψλα ςμ λμ ξτψθ δωιτεψιν, ΰε μωμεη ξιωδε ωιφμν αξτβωιν ωξϊΰψβπιν. ζδ ξςπιιο, βν ΰν ζδ μΰ χωδ λ"λ ζδ ςγιιο γεψω ιεϊψ ξΰξφιν ξξδ ωπδεβ αγ"λ, ξΰψα μψλα αεγγ... ζδ μΰ λμλμι, ζδ μΰ ξχαμ ηωιτδ, δδγ διηιγ ωζδ ξςεψψ δεΰ λΰο.

αχψα χδιμϊ δβ'ιτιν, μΰ πϊχμπε αλζδ ρεβ ωμ ιιψεθ πχεγϊι, ΰεμι αβμμ ωΰπε μΰ πεδβιν μαφς ωιπειιν αλμι δψλα, ΰτιμε ξεχιςιν ΰϊ δϊετςδ δζΰϊ ξχψαπε.

ξηψιγ....
    ςεγ ηεξψ μξηωαδ μλμ ξϊπγαι διητ"φ , ληα"ν, ϊωη"φ εωΰψ ιηιγεϊ ωμ δβεσ δηεμδ δζδ ωξελιη ωεα εωεα ωΰρεψ μριις με αξιμιξθψ.
    ηαεψϊ....- ςζαε, ξςφαο ψχ μηωεα ςμ ζδ.

δωΰμδ διΰ - ςν λμ λξδ ωζδ ξτψις \ ξθψιγ
    ΰικ ζδ ωΰιο δϊψΰβπεϊ απεωΰ?
    δτβπεϊ?

δΰετπεςιν ιφΰε μξρς φμα αβμμ ξηιψι δαιθεη ωμδν (δΰξϊ ξρς φμα ξςθ λεωμ)
    ΰικ ζδ ωαςμι δψλαιν πεϊψιν γεξξιν?

ξπδμ τεψεν πξψεγ's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ςξχ ιζψςΰμ
    δεγςεϊ
    33,786

ΰν χοψΰιν ΰϊ δωψωεψ δξχεψι ωωξε χιωεψ ΰμιε, ζδ πωξς λξε ιεζξδ ξχεξιϊ ωμ αεηο ρτφιτι αΰζεψ ξρειιν.
    ΰιεπιχ 5 | β'ιτ CJ-7 1979 | διιμχρ 2015
    διε: β'ιτ XJ φ'ψεχι 1994| διιμχρ 2008| διιμχρ 1997 | β'ιτ CJ-8 1989 | ρξεψΰι 1988

λο εδπτβς δψΰωεο μΰ ηλν αξιεηγ λι αϊξεπϊ τψετιμ ωμε ιω ΰϊ δψλα ςν δξρτψ

ηαψ ψωεν γψεψ αψμι's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    αςξχ ιτδ αιο δψιν εωγεϊ
    δεγςεϊ
    23,191

ξδ ωαΰξϊ ξτψις λΰο ζδ δζξο, δξωΰαιν εδιλεμεϊ ωδξωθψδ ξωχιςδ αωθειεϊ δΰμδ ςμ ηωαεο μηιξδ ατωιςδ δΰξιϊιϊ. εξξω μΰ ΰλτϊ μι ΰν ζε ιεζξδ ωμ αεηο ξρειιν, ωμ ξτχγ δϊηπδ/δξψηα/δξηεζ ωμε ΰε ΰτιμε δεψΰδ ξδξτλ"μ ΰε ΰτιμε ξδωψ/μιφο δϊεψο μαθηεο τπιν αλαεγε εαςφξε.
    If you are not scared, then you are not driving fast enough" - KEN BLOCK"

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι MR BIG φτιδ αδεγςδ
    מחריד....
    עוד חומר למחשבה לכל מתנדבי היחפ"צ , כחב"ם, תשח"צ ושאר יחידות של הגוף החולה הזה שמוכיח שוב ושוב שאסור לסייע לו במילימטר.
    חבורת....- עזבו, מעצבן רק לחשוב על זה.
    מה לנו ולזה??
    תפעיל את המוח בצורה אינטיליגנטית ותבין שאנחנו בדיוק באותה סירה ומסייעים לאזרח ולא לשוטר אבל מה זה יעזור
    ρελπεϊ δαθεη δβγεμδ εδεεϊιχδ αΰψυ μϊψαεϊ δτπΰι
    θμ 09-7676728 www.rotberg.co.il

δριτεψ δεΰ ωιω ΰιπθψιβεϊ εξψιαεϊ τπιξιεϊ ΰφμ δξωετψιν
    δωεθψςιν μΰ λμ λκ ηλξιν(αμωεο δξςθδ ), ΰμδ ςφμπιν εωαςιν ,λξε δριτεψ ςν δςϊεπεϊ ελμ δωΰψ ,
    ιω παμ ΰε ωϊιιν ξϊεκ δ''ηαψδ'' ωδν δωθιπχψιν εωεμηιν ςν λμ δξιγς ΰϊ ξγεωπι δςεπβ δξγεαψιν μτβες εμδψερ ΰν ξχιπΰδ εΰν ξπχξπεϊ,
    εζδ μΰ ψχ αξωετψιν ςμ 4 λψβιμ δν μΰ ιζιζε ΰϊ δϊηϊ ρπθιξθψ μμΰ θεαϊ δπΰδ ξϊεχωψϊ λμ ωδιΰ ΰμδ ΰν ιω ςιπιιο ΰιωι.....

ηαψ ψωεν ΰμγψ's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Mar 2006
    ξιχεν
    ξψλζ
    δεγςεϊ
    2,267

τςν διδ αηεμεο αεηο ϊπεςδ (ωληϊι ΰϊ ωξε)ωδρϊεαα ςμ χθπες ωδςιρεχ δςιχψι ωμε διδ μδεψιγ ρετϊ/ριχριν ξδλαιω.
    ξςψλεϊ ηιξεν ψιφτδ ηωξμι!!

ηαψ ψωεν dudu's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Sep 2008
    ξιχεν
    ωλο ωμ δεψγερ
    δεγςεϊ
    561

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι ξΰιψ ψεθαψβ φτιδ αδεγςδ
    ξδ μπε εμζδ??
    ϊτςιμ ΰϊ δξεη αφεψδ ΰιπθιμιβπθιϊ εϊαιο ωΰπηπε αγιεχ αΰεϊδ ριψδ εξριιςιν μΰζψη εμΰ μωεθψ ΰαμ ξδ ζδ ιςζεψ
    πεψΰ τωεθ ξΰιψ
    λωΰϊδ εδηαψιν ωμκ ελμ ξϊπγα ΰηψ ςεωιν ΰϊ δςαεγδ δωηεψδ ωδωεθψιν φψιλιν μςωεϊ
    μωεθψιν πωΰψιν ξωΰαιν εζξο μγτεχ ΰϊ δΰζψη...
    ξιμΰ ΰν δν διε ξπφμιν ΰϊ δζξο εδξωΰαιν ωΰϊδ ξτπδ μδν λγι μδιμην ατωιςδ εαωηιϊεϊ
    ΰζ ραιψ ωςεγ ψαιν διε πεδβιν λξεκ
    πλεο μςλωιε ΰϊδ(μΰ ΰιωι λο?) ελμ ξϊπγα ΰηψ μξςωδ ξριιςιν μξωθψδ μγτεχ ΰεϊπε
    ϊεγδ
    δχν μδωλιξκ δωλν μδεψβε!

α- 4 ωπιν δΰηψεπεϊ ΰπι πεδβ αιεν ιεν ςμ ψλα τψθι, ΰπι μΰ πςφψ μαγιχεϊ, ΰιο γεηεϊ .
    ζδ ξγδιν μςεξϊ λξεϊ δγεηεϊ δςφεξδ ωηθτϊι αωπιν ωπδβϊι αιεν ιεν ςμ βιτιν

ξπδμ τεψεν GodsFather's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Jan 2006
    ξιχεν
    ξξω ξςαψ μτιπδ
    δεγςεϊ
    17,184

אני לא מבין איזו דרך יש בשביל למנוע את זה ? הם בסופו של דבר מגובים על ידי החוק וכל מכתב או הפגנה שתיעשה כנגד העניין יהיו חסרי תועלת מבחינת המסר שיועבר לציבור או לנבחריו.

אין מה להשוות את זה למחאת האופנוענים.

כל עוד החוקים מונעים מאיתנו לשפר את הרכב, אנחנו חיים בסכנה תמידית ונתונים לחסדיו של השוט(ה) ר וכולנו יודעים גם שלרוב השוטר הזה אינו באמת מוכשר טכנית בשביל להצדיק את פעולותיו.

אופציה אחת היא - לדאוג שכל השינויים יהיו רשומים ברשיון או עם אסמכתא רשמית של היבואן/משרד התחבורה-רישוי (לא משנה כרגע אם עשיתם את זה עם מעכר או באמת ניגשתם ליבואן/משרד התחבורה-רישוי וקיבלתם אישור, העיקר שיהיה מסמך רשום, זה יצור ספק אצל הבוחן/שוטר שמא הוא יקבל נזיפה על פעולותיו).

אופציה אחרת - להפעיל "מודיעין-נגדי" שידאג להזהיר מפני נוכחות משטרתית בדרכים ולהסיט את מסלול הנסיעה בהתאם. לחיות מתחת לרדאר ובעירנות מוגברת. (זה תקף לכל תחום התנועה, לאו דווקא למשופרים)

אופציה קיצונית באמת - להשיב להם בבית המשפט, אך זה לא אומר בהכרח שהנאשם יינצל כי בסופו של דבר הוא "עבר על החוק", אבל זה יכול להתחיל תהליך שבסופו המשטרה תהיה חייבת דין ודברים למעשיה ולהכשרה של עובדיה. תהליך ארוך, יקר, מסובך ולא אטרקטיבי.

על האופציה של לנסוע עם רכב סדרתי אני לא מדבר.

אגב, אנשים פה כנראה כבר לא זוכרים את ההילולה הגדולה שהייתה כשתפסו את בעל הפורשה שנסע מעל 190 קמ"ש לכאורה. איזה אמבוש עשו לו, פרסומות בתקשורת ועוד...
    כך שזו לא הפעם הראשונה שאנו עדים לתופעה הזו, בלי קשר לשטינקרים.
    μΰ δβςϊι μψΰω ωψωψϊ δξζεο λγι μδιεϊ φξηεπι!

ξητω ψελω μζεβ λμιεϊ αξφα θεα,λεμμ ςαεγδ...

φιθεθ πλϊα αξχεψ ςμ ιγι dudu φτιδ αδεγςδ
    נורא פשוט מאיר
    כשאתה והחברים שלך וכל מתנדב אחר עושים את העבודה השחורה שהשוטרים צריכים לעשות
    לשוטרים נשארים משאבים וזמן לדפוק את האזרח...
    מילא אם הם היו מנצלים את הזמן והמשאבים שאתה מפנה להם כדי להילחם בפשיעה ובשחיתות
    אז סביר שעוד רבים היו נוהגים כמוך
    נכון לעכשיו אתה(לא אישי כן?) וכל מתנדב אחר למעשה מסייעים למשטרה לדפוק אותנו
    תודה
    ידידי,
    אתה בכלל יודע מה אנחנו עושים??
    אנחנו מפנים רכבים תקולים , תאונות הפוכים מכבישי הארץ, אתה חושב ששוטר יודע, מסוגל,יכול לעשות זאת??
    ממש לא

אז במקום שתעמוד בפקק 5 שעות כמו אמש שמשאית התהפכה בכביש 1 ואנו פתחנו את הציר
    אז לשיטתך שהשוטר ייהפוך את הרכב ואזזזז לא יהיה לו זמן לבדוק מכוניות שרירים ,

הסכת ושמע , גם לי יש גיפ , נו טוב 2

גם לי יש מכונית שרירים קלאסית,

מדובר או על יוזמה מקומית או על מעקב מודיעיני של מרוצי מכוניות
    נ.ב
    תפסיקו עם ההודעות הפרטיות המתנצלות אני לא לוקח שום דבר אישי,ומזמין כל מי שחושב שאנו "עוזרים" למשטרה
    לבוא אלי לקפה לראות איך עובדים 70 מתנדבים עבור האזרח נטו,
    אנו מסייעים לאזרח לא לעמוד בפקק אם האזרח ייסמוך בנושא זה על המשטרה הוא יעמוד 3 שעות בפקק
    שום ניידת לא תתפנה או לא תתפנה לשרות האזרח כי גם הם תקועים שם,
    מעל 300 ארועים בחודש,

בלי עיין רעה יש פה הרבה חברה שמתנדבים אצלינו והנה עכשיו מסתיים עוד קורס יחפ"ץ ארוך מעניין ומלמד

ηαψ ψωεν βιΰ's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Dec 2002
    ξιχεν
    ΰζεψ ηιεβ ... ϊτερ
    δεγςεϊ
    17,952

מאיר, איש יקר.

הטעות שלך וכניראה של רבים אחרים היא ככה.

כשאין לאנשים מה לאכול, במקום ללכת לפוצץ לראש הממשלה את הפרצוף, הם הולכים לעמותת יד לעזרה ומקבלים שם אוכל, אוכל שאני ואתה משלמים ( למרות ששלמנו גם בט"ל שהיה אמור לשמש בדיוק בשביל זה ) הממשלה והראש שלה רואים שהרעב מצא פתרון שלא מצריך אותם לוותר על הוולבו או על זמן יקר של מנוחה .. ומחרישים, הבעיה ניפתרה והם לא היו צריכים לעשות כלום. כשהילד שלך לא לומד בבית הספר, כי יש 70 ילדים בכיתה וכולם גם ככה עסוקים בלשאוף גז מזגנים על הגג של הבניין ... אתה לא מפוצץ את הפרצוף של שר החינוך או הראש שלו .. אתה הולך למסגרת פרטית משלם מהכיס שלך ( למרות שאני ואתה גם שלמנו מס חינוך או מס הכנסה או מס אחר ( לא חסרים מיסים ) שאמור לשלם את זה ) ומשלם שוב למען ילמד הנער, כשמכונית מתהפכת וחוסמת את כביש 1, אתה וחברך הולכים ועל חשבונך אתה פותח את הכביש, משחרר את התנועה וחוסך את הפקק שהיה משבית מדינה שלמה ליום שלם ועולה מליארדים. במקום שהשוטרים שאני ואתה משלמים להם את המשכורת גם ככה היו הולכים לקורס חילוץ ומשחררים את התנועה שזאת ממילא העבודה שלהם.

מה שאתה עושה והחברים שלך גם, זה לא לעזור לאזרח, אלא להראות למדינה / ממשלה / מסגרות רשמיות ממלכתיות / שרותים של המדינה / וכל שאר הגנבים המושחתים השבעים שזה בסדר שהם לא עושים כלום כי ממילא אנחנו נראה שחסר לנו אז לא נידרוש מה שמגיע לנו אלא נוציא את הארנק ונשלם שוב. אז אם הם לא נידרשים לעשות כלום ... למה שיעשו משהו ???

מאיר אתה וחבריך מנציחים את המצב המחורבן הזה.

אתם עושים שירות דוב.

טובתי היא שהמדינה תיחסם לשבועיים, טובתי היא שעם האידיוט והאדיש הזה יחנק ויקיא את השילטון הרע הזה ויחליף אותו באחד אחר שיזכור שהוא משרת העם, שלטון שידע שאם הוא לא יעשה מה שהוא אמור לעשות הוא יעוף הביתה ויאלץ לאכול את החרא שעמותת אוכל לעני מספקת למי שאין לו חשק לעבוד ... ולא יהפוך לאוכל-חינם-לכל-החיים על חשבון האזרח הקטן.

צר לי.

מה שאתם עושים הוא נגדי ולא בטובתי.
    φεςπιδ ..

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Apr 2005
    ξιχεν
    λτψ ραΰ
    δεγςεϊ
    669

מאיר ידיד היקר

אפתח ואומר שאני מאוד מעריך את העבודה שאתה ומתנדבי היחידה מבצעים יום יום ועל כך תודתי כמשתמש בכבישים הפתוחים.

מצד שני יש לי קצת בעיה עם מה שאתם מבצעים, ואני אסביר.

הגוף הזה שנקרא משטר(ע)ת ישראל הינו גוף גדול ומאובס אשר ממומן ע"י אזרחי המדינה.
    אחד מהתפקידים של גוף זה הינו שמירה על צירי תנועה פתוחים.
    אם גוף זה לא מסוגל לבצע את התפקיד שאני ואתה מממנים לו אז כנראה שמשהו בתפקודו של אותו גוף אינו תקין ומכאן ניתן ללכת בשתי דרכים:
    1. הדרך הקלה והפשוטה שבה אנחנו, ע"י יחידות כמו היחפ"צ, מבצעות את הפעילות במקום המשטר(ע)ה.
    2. הדרך הקשה יותר שבה אותו גוף צריך לשנות את דרכיו כדי לבצע את תפקידו.

גם ככה יש לנו רבות להגיד על אותו גוף משטר(ע)תי אשר מציק לנו, מעיק על חיינו ושואב משאבים כלכליים רבים מאוד מכיסנו. אז למה לנו שנצדיק את העבודה שאתם עושים
    בכך שאתם מסייעים לאותו גוף, סיוע התנדבותי, אתם בעצם מאפשרים לו לבחור בדרך הקלה והפשוטה ובעצם "מצדיקים" את האיבוס וחוסר מעש של אותו גוף.

אז למה שנתמוך בכם ?
    ושוב, אני מאוד מעריך ומוקיר את העבודה שלכם אבל אני חושב שבאופי התנהלות המדינה שלנו כיום אין לפעילות זו מקום !
    אם מדינתנו הייתה מתנהלת אחרת הייתי בטוח כי היחפ"צ הינה יחידה נדרשת ואפילו הייתי מצטרף.

למרות שלאחרונה התחדשתי לי ברכב 4X4 וכבר דיברנו על נושא היחפ"צ רבות, אני לא מוכן להתנדב ליחידה וזאת מכיוון שאין בכוונתי לתת הצדקה לאבטלה הגלויה (היא אפילו כבר לא סמויה) ולאיבוס של הגוף הזה שנקרא משטרת ישראל.

אולי אם "נירה לעצמנו ברגל" ונפסיק את פעילות היחידה שלכם, הכבישים יעמדו ואז נוכל כאזרחים לקום ולהפגין ולצעוק שאותו גוף אינו מבצע את עבודתו !
    אבל כל זמן שאנחנו תורמים לחוסר מעש הזה אין לנו שום זכות לבוא ולצעוק כנגדם.

בידידות
    רפי

נ.ב.
    אני כתבתי את דברי תוך כדי שגיא פירסם את שלו ולכן לא ראיתי אותם לפני פירסום הודעתי.
    מאיר, אם שניים אומרים לכם שאתם שיכורים אז אולי הגיע הזמן שתלכו לישון.

ηαψιν γςϊλν αδημθϊ ξλεαγϊ ΰαμ πΰξψϊ ξϊεκ"τεζιφιδ"

ςμ ξπϊ ωϊαιπε,
    ψΰε δχιωεψ ξΰξω αμιμδ αλαιω 1
    http://www.hnn.co.il/gallery10758.html

δΰετφιεϊ ωςεξγεϊ μξωθψϊ ιωψΰμ δο ΰμε,
    ηριξϊ δλαιω εδξϊπδ μβψψ τψθι ωμ δαςμιν

δζξπδ ωμ ωψεϊι βψψ ξωθψϊιιν ϊδμικ ωμ 3 ωςεϊ μτηεϊ ,

μξωθψδ ξωπδ ωΰϊδ εΰπι λΰζψηιν ατχχ δψι ϊτχιγν μδζψξϊ δϊπεςδ ,

αχιφεψ ζδ εειλεη ςχψ,
    μμΰ φμ ωμ ρτχ αξγιπδ ξϊεχπϊ μΰ διε φψιλιν ΰζψηιν λξεπε ωιιριςε μΰζψη ατχχ

αξγιπδ ξϊεχπϊ λξε πεψαβιδ μξωμ ιω βψψ ηεπδ 24 ωςεϊ αλμ φεξϊ ξψλζιϊ αΰεθερθψγδ
    ξξϊιο μδϊτϊηειεϊ ,
    ξγιπδ ξϊεχπϊ ΰξψϊι??

ψτΰμ εβιΰ, ΰπηπε μΰ ξλψιηιν ΰιω μδφθψσ, ιω ξρτιχ ΰπωιν ωξωελπςιν απηιφεϊ ωμ διηιγδ
    αβιγεμδ εατιϊεηδ,

ηαψ ψωεν
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Apr 2005
    ξιχεν
    λτψ ραΰ
    δεγςεϊ
    669

היי מאיר

אל תיקח את זה קשה שאני לא רוצה להיצטרף, אני חוזר ואומר כי אם המדינה שלנו הייתה מתנהלת אחרת אז בהחלט הייתי בין שורותיכם.

אבל אני חושב שדווקא אתה מפספס את הפואנטה.

1. אני מחוייב כל X בחודש לשלם מע"מ.
    2. אני מחוייב כל X בחודש לשלם מס הכנסה.
    3. אני מחוייב כל X בחודש לשלם מס כזה או אחר.
    4. אני מחוייב תוך 90 יום לשלם דוח משטרתי.
    ועוד ועוד ועוד אני - האזרח הקטן - מחוייב ומחוייב.

למה אף אחד לא מחייב את המשטרה לפנות ציר תוך X זמן - זמן סביר שאני בטוח שיכול בקלות להישתוואות לזמנים של מתנדבי היחידה.
    למה אף אחד לא מחייב את המשטרה להחזיק גרר צמוד - בכל צומת זה באמת מוגזם.

ואל תקפוץ ותגיד לי שאין תקציב !
    יש תקציבים די ויותר. הכל שאלה מה עושים איתם
    וגם אל תגיד לי שאין רכבים. אני מכיר לפחות כמה וכמה לנדקרוזר חדשים הצבועים בצבעי משטרת התנועה הארצית - מדוע ולמה הם שם אם לא בדיוק בשביל המשימות הללו ?!

בואו אנחנו - האזרחים הקטנים - לא נתרום להשמנת ואיבוס המערכות של המדינה.
    עד שלא נפסיק זאת אין לנו שום זכות לצעוק על חוסר התפקוד שלהם - הרי אנחנו תורמים לזאת.

בידידות ולא בהתנגחות אישית כנגד מאיר או מישהו אחר
    רפי

ςξεγ 1 ξϊεκ 9 1234 ... ΰηψεοΰηψεο

πεωΰιν γεξιν

1. δξωθψδ ξϊηιμδ μΰλεσ απϊ"φιν
    ςμ ιγι ΰξιψ α.ΰ ατεψεν ΰεσ-θετιχ
    ϊβεαεϊ: 27
    ςγλεο ΰηψεο: 09-07-11, 12:32
  2. ξχψδ ωχψδ μι διεν - ωεθψ ξφμν ψλαιν απϊ"φ
    ςμ ιγι UNIX ατεψεν τεψεν ψλα ωθη 4X4 λμμι
    ϊβεαεϊ: 5
    ςγλεο ΰηψεο: 07-08-10, 11:54