לא נתקלתי עוד בתופעה הזו, אבל תבדוק אם הגדרות הגריד והדאטום תואמים בתוכנה ובמכשירים.
פתרון לבעיה שחוזרת על עצמה בצורה לא מובנת
קובץ twl נפתח בתוכנת נוויגוייד ומראה את כל הנקודות במקום ,
כאשר אני מעביר את הקובץ למכשיר הניווט{ גארמין 76 ו276 ) מתוכנת הניווט, הקובץ עובר אבל לצד השני של הגלובוס,
קבצים שגם הם מוגדרים twl אך ממקורות אחרים עולים ומתמקמים היטב גם בתוכנה וגם במכשירי הניווט
תודה מראש לעוזרים
לא נתקלתי עוד בתופעה הזו, אבל תבדוק אם הגדרות הגריד והדאטום תואמים בתוכנה ובמכשירים.
"אם יש לך איזה 'למה' שלמענו אתה חי, תוכל לשאת כמעט כל 'איך'..." פ. ניטשה
אם אתה עובד אם נוויגייד 3, תנסה להוריד את העידכון האחרון של התוכנה, הוא פתר בעייה כזו.
Jeeps will get you through times of no women better than women will get you through times with no Jeeps
ייתכן והקובץ נערך ע"י גרסה 2 ואתה עובד עם גרסה 3 או להפך, לעיתים יש בעיה שכן כל אחד מהגרסאות עובד עם "פלח" אחר פלח 1 או פלח 36.
גרסה 3 עובדת עם פלח 1, תוודא שהנ.צ בפלח 1 ולא פלח 36.
תעלה את הטבלה של הנ.צ בחר באחד מהנק' ולחץ בטבלה על "עריכה, ותסתכל אם ברובליקה של "פלח" רשום 1, אם רשום 36 זו בהחלט אופציה למקור התקלה.
עדי
אכן , בבדיקה שעשיתי כפי שהמלצת באמת מצאתי שבמסלולים הבעייתיים הפלח הוא 1 ואילו המסלולים עם פלח 36 עברו מצוין למכשיר וגם התמקמו יפה בגלובוס
תודה לעונים ולעדי קלעת בול ותודה
האם יש דרך פשוטה לשנות נתון זה בקובץ או שבכל מקרה צריך לעבור ולשנות נקודה אחר נקודה???
איך אתה גורם לנויגייד לזהות את ה276?
נ.ב,
יכול להיות שהפתרון הוא פשוט לשנות את נ"צ על המכשיר אחרי ההעברה, קרה גם לי בעבר שכשהעברתי ל72 נתונים והם עברו עם סיפרה ראשונה לא נכונה ולכן הראו מרחק התחלה של כמה אלפי ק"מ
שמרו על קשר