Close
מציג תוצאות 1 עד 4 מתוך 4

נושא: Iron Rock 3.5"

ברירת מחדל Iron Rock 3.5"

אהלן חברים\מקצוענים.

*אני מעוניין להגביה - גרנד 93 4 ליטר LIMITED ZJ - לא כל כך איכפת לי 2" או 3" ( לא מעוניין ביותר מ3.5" כדי שלא יגרום לרעשים וכיוונונים אינסופיים - אין לי את הזמן והכח ללכת כל פעם למתקין ...)
    *(כרגע עם גלגלי 28 ... מהמפעל.)
    * רוצה להכניס 31" ( כבר קניתי - שטח מלא "31 של קומו.... דא"ג מישהוא יודע היכן אני יכול לקבל \לקנות ג'נט 7" 15 ?
    * מה שמאוד חשוב לי ( יותר נכון לאשתי כי היא אוספת את הילדים ) זה לשמור על הנוחות והרכות שכרגע קיימת ברכב.
    * מעדיף לוותר על ביצועים בשטח תמורת נוחות ורכות. לא הולך לעלות את מעלה זיק וכו' - אבל כן נשבר לי מהנגיעות למטה כל פעם שאני בשטח.

מי בבקשה יכול להמליץ על קיט מתאים בשבילי ?

איך IRON ROCK "3.5 ?
    http://cgi.ebay.com/ebaymotors/_Car-...em350065654280&

האם כדאי PROCOMP ? שמעתי ממישהוא אחד שהוא מרוצה מהנוחות שנשארה איתו ....
    למישהוא יש לינק לקיט מלא של PROCOMP "3 - כל פעם שאני עושה חיפוש ב EBAY - נותן לי קיטים לא שלמים ... רק קפיצים קדמיים - בלי הא ובלי דא.

רק רוצה לא להתבלבל....

תודה
    ניסן

מנהל פורום נמרוד's Avatar

ברירת מחדל תגובה להודעה: Iron Rock 3.5"

לגבי הג'אנטים - הרוחב הנפוץ של ג'אנטים תחליפיים הוא 15X8, שמתאים בהחלט ל31/10.5R15 - זה השילוב הכי נפוץ בארץ. מחיר של ג'אנט חדש בסביבות 400-500 שקל.

אם אתה מחפש משומש וכן מעוניים בג'אנט 7 אינץ', אז צור איתי קשר בפרטי, יש לי את הג'אנטים המקוריים של צ'רוקי לימיטד, 15X7 , מתאימים לך מבחינת מעגל ברגים. הבעייה שלהם היא אופסט קטן מדי, למרות שעובדתית יש הרבה אנשים שכן נוסעים עם צמיגי 31 על הג'אנטים המקוריים (למשל רמי grand אם אני זוכר נכון). בתמונה הרכב שלי עם הג'אנטים האלו והצמיגים המקוריים.

לגבי הגבהה - נשמע שאתה יודע מה שאתה רוצה. אמנם רוב החברים הולכים על הגבהות של 3.5-4.5 אינץ', אבל הכיוון של 2 אינץ' נשמע נכון עבורך. בדוק קיט של אולדמן, הם ידועים בתחום בהגבהות המתונות שלהם שנותנות שילוב טוב של נוחות וביצועים. בקיטים הגבוהים יותר אין להם מה להציע אז אתה לא קורא עליהם הרבה.
    איוניק 5 | ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

תודה רבה נמרוד.

אכן אני נשאר עם הג'נטים המקוריים "7X15 .
    אני צריך רק ג'נט אחד בשביל הגלגל רזרבי, האם אוכל לקנות ג'נט אחד?

לגבי האולדמן 2" - שמעתי שהוא קיט מצויין.
    האם אוכל לשים "31 ולהרגיש שיפור ? - האם הנגיעות שיהיו לי, יהיו רק בהצלבות חזקות או שבגגל שזה רק "2 ארגיש הרבה נגיעות אפילו במצבים פשוטים עם ה "31 ?

האם שייך לשים "1 אוקולון ואז קיט "2 ?
    האם צריך בשביל זה להחליף גם זרועות מייצבים\מנתקים ?

תודה
    ניסן

מנהל פורום נמרוד's Avatar

תראה, עובדתית צמיי 31/10.5R15 על ג'אנט 8 אינץ' עם אופסט, אצלי, נוסעים בהצלבות קיצוניות בכנפיים המקוריות גם אם הגבהה אמיתית של 4.5 אינץ' (אני מדבר על מתלה קדמי שהוא זהה בXJ וZJ) עם ג'אנטים באופסט מקורי המצב יהיה יותר טוב, אבל אני מאמין שעם 2 אינץ' הגבהה יהיו נגיעות בהצלבות. ביום-יום אני לא חושב שתהיה לך בעייה לעומת זאת. הגבהה של 2 אינץ' + ספייסר - מה הטעם? אם אתה משקיע בקיט, אז תבחר את הקיט הנכון.

סער לדעתי נוסע עם הגבהה מתונה של בערץ 2 אינץ', אבל עם צמיגי 245/75/16 - לא רחוק מ31 בגובה, אבל צרים יותר. אני מקווה שהוא יכול להכניס כאן קצת ידע.
    איוניק 5 | ג'יפ CJ-7 1979 | היילקס 2015
    היו: ג'יפ XJ צ'רוקי 1994| היילקס 2008| היילקס 1997 | ג'יפ CJ-8 1989 | סמוראי 1988

נושאים דומים

1. קיט iron rock ל wj crd
    על ידי idsr בפורום פורום ג'יפי צ'רוקי ואינדיאנים XJ/ZJ/WJ/WK/KJ
    תגובות: 3
    עדכון אחרון: 01-11-09, 19:44
  2. גיפ רנגלר משופר לעבירות- Rock Crawler - ייבוא אישי מארה"ב
    על ידי ofer97 בפורום לוח מודעות רכב שטח וג'יפים למכירה
    תגובות: 0
    עדכון אחרון: 22-06-09, 09:39
  3. קיט הגבהה של IRON ROCK
    על ידי RINCEWIND בפורום פורום ג'יפי צ'רוקי ואינדיאנים XJ/ZJ/WJ/WK/KJ
    תגובות: 3