Close
ξφιβ ϊεφΰεϊ 1 ςγ 6 ξϊεκ 6

αψιψϊ ξηγμ ςζψδ/ςφεϊ αχωψ μϊλπεο θιεμ μγψεν

ατρη ΰπε ξϊλππιν θιεμ ωμ 5 ιξιν μγψεν, δξθψδ αρεσ μδβις μΰιμϊ.
    δψςιεο διδ μωμα μιπδ αωθη εμιμδ ΰε 2 μιπδ αξχεν ξρεγψ (ηΰο λμωδε) αωαιμ ωιψεϊιν/ξχμηϊ.
    πλεο μςλωιε ΰπι μΰ ξεφΰ ωεν ξχεν ξρεγψ (ξο δρϊν...), ΰν ιω μξιωδε λΰο ψςιεπεϊ/δφςεϊ ΰπι ΰωξη μωξες.
    λξε λο, ψςιεπεϊ μξρμεμιν τηεϊ ξθειμιν εξΰϊβψιν αΰιζεψ ιϊχαμε ααψλδ, ιω μι λαψ "ωμγ" μθιεμ εξρμεμιν ωεπιν, ΰαμ ϊξιγ ΰτωψ μωπεϊ.

ϊεγδ ξψΰω μλμ δςεζψιν.
    ααψλδ ΰμψεΰι
    βμψιιϊ ϊξεπεϊ εϊξεπεϊ ξδωθη

ηαψ ψωεν whisky's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Jul 2008
    ξιχεν
    ζδε δϊχαςπε ξςμ ςιο ξχμσ :)
    δεγςεϊ
    869

αψιψϊ ξηγμ ϊβεαδ μδεγςδ: ςζψδ/ςφεϊ αχωψ μϊλπεο θιεμ μγψεν

αψεψ μκ ωΰϊδ λμμι ξγι, πλεο?

ιω δξεο ξχεξεϊ ξρεγψιν εμΰ ξρεγψιν μιωεο αδν αγψεν, δημ ξ"ζιϊ αξγαψ", "γψβεϊ", "ξεΰδ"...εςγ μδψεγρ αΰιμϊ

ϊρϊλμ αΰϊψ δζδ, ΰεμι δεΰ ιελμ μςωεϊ μκ χφϊ ργψ. αβγεμ, ξδ ΰϊδ ξητω, ξχεν θεα, ξχεν ςν ΰεδμ μωιν ΰϊ δψΰω... λιεεπιν μδϊηιμ αξγαψ ιδεγδ, πβα... ΰιτδ αλμ ΰηγ ξδξχεξεϊ δΰμε ΰϊδ ξςγισ μδιεϊ...

ιω δξεο ξχεξεϊ, λλμ ωϊχγιν μδζξιο ιδιδ μκ ιεϊψ θεα.

ϊδπδ αθιεμ,

whisky
    ιψια ωξψεο, ξεψδ γψκ εξγψικ βμιωδ εθιτερ
    yeshtrip.co.il

אכן, ברור לי שאני כללי מידי, כי יתכן שינוי המסלול בהתאם למציאת מקום שיכול לענות על הדרישות.
    המטרה בסוף היא להגיע לאילת, אל תשאל אותי למה, נכנס ג'וק לחבר שלי בראש שהוא רוצה לסיים באילת
    הרעיון הוא, להתקלח פעם עם עדיפות לפעמיים במהלך ימי הטיול, כי צריך להתחשב בכולם, אין בעיה לישון באוהלים (ואפילו עדיף).

תהנה בטיול,
    תודה
    ααψλδ ΰμψεΰι
    βμψιιϊ ϊξεπεϊ εϊξεπεϊ ξδωθη

ηαψ ψωεν whisky's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Jul 2008
    ξιχεν
    ζδε δϊχαςπε ξςμ ςιο ξχμσ :)
    δεγςεϊ
    869

אלרו שלום,

אני מבין שאתה מתכנן טיול ולא נסיעה לבתי מלון, סבבה.

אני מתייחס למקומות כמקומות לינה ולא מתייחס למחיר שלהם (כי אין לי אותו וגם אם היה לי הוא לא היה עדכני, שבת, חג, יום חול, כל דבר כזה משנה את המחיר, גם הזמן עושה את שלו).

אנחנו יישנו פעם בזית במדבר, היה מאוד נחמד, שירותים ומקלחות מצויינים, יש מקום להעזר בלהכין ארוחת בוקר וערב, הייתה בעיה עם המדורה (רק איפה שהם מרשים ועוד משהו שאני כבר לא זוכר) אבל מאוד נהננו.

ישנו פעם בחאן דרך הבשמים, מקום מאוד נחמד, מאוד פשוט יש מטבח להכין ארוחת בוקר, יש מקלחות ושירותים שמורים בצורה נאותה.

חאן ראס השיטה, אותה שיטה , ההרגשה שלנו הייתה שהיה פחות מאורגן.

יש את פאטה מורגנה בנאות הכיכר, אם זה בדרך שלכם.

חאן בארותיים, מסודר, בד"כ לא נותנים להבעיר מדורה (וזה מבאס אותי) אבל חוץ מזה היה סבבה.

אנחנו בעיקרון מעדיפים לישון באוהלים על בסיס עצמי, אז אם כבר ישנים במקום מסודר זה רק עם שירותים מאוד בסיסיים (מקלחת, אוהל, מטבח לבוקר, מים למלא. וזהו!).

לגבי צימרים וכאלו יש המון יש די הרבה אתרים שמפרסמים אותם, הייתי בכמה, לא ממליץ על אף אחד מהם. חלק מהם גובים מחיר שהוא שערורייה ביחס למה שהם נותנים. חלק מהם באמת שווים את הכסף אבל אני לא חסיד של סוג כזה של טיולים.

םא בא לכם איזור מצדה מדבר יהודה וים המלח, מצוקי דרגות, יש מקום גם לאוהלים, גם צימרים וגם הם מספקים אוהלים.

אין היום חור בנגב בלי איזה חאן, רק צריך לחפש באינטרנט ויש כמו מים בכנרת בשנת 92. עצתי לך תבדוק איזה מסלולים אתה רוצה ותנסה למצוא להם איזה חאן וחניון לילה קרוב ולא ההפך. אבל זו רק דעתי.

מקסימום ישנים בעוד חניון לילה, עוד לילה, יותר כיף.

whisky
    πςψκ μΰηψεπδ ςμ ιγι whisky; 22-03-10 αωςδ 15:23. ριαδ: טעיות כתיב, אוי לבושה
    ιψια ωξψεο, ξεψδ γψκ εξγψικ βμιωδ εθιτερ
    yeshtrip.co.il

ηαψ ψωεν ζψχε's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Jul 2009
    ξιχεν
    αιο δψιν εαιο ρμςιν...
    δεγςεϊ
    1,615

μΰ ΰηζεψ εΰεξψ ωιω μΰ ξςθ ξχεξεϊ αγψκ.
    ςφδ ΰηϊ: ϊςμδ ΰϊ δξρμεμ ωμλν επελμ μςζεψ χφϊ ιεϊψ ρτφιτιϊ.
    ϊδπε!
    πεςν

ηαψ ψωεν ιεαμ48's Avatar
    ϊΰψικ δφθψτεϊ
    Aug 2004
    ξιχεν
    ξψλζ
    δεγςεϊ
    2,105

5 ιξιν θιεμ ςγ ΰιμϊ ζδ μΰ ψχ ηΰπιν,ζδ ϊγμεχ,ζδ δφθιιγεϊ αξιν εΰελμ εζδ ξφψικ
    ϊλπεο ψφιπι εμΰ μητσ.
    αβγεμ ΰπι ψεΰδ ξρμεμ ωξϊηιμ αημεφδ ψηεαεϊ απβα,δψ χψο πημ μαο,μιπδ ααΰψ ξιμλδ
    ηπιεο μιμδ μμΰ ωψεϊιν πιμεειν.
    ιεν 2.χφιςεϊ πημ ψαια,πημ ψριριν,ψξϊ φιτεψιν,ωγδ αεχψ-μιπδ ααι"ρ ωγδ ων
    ΰε αξφτδ ψξεο (ΰν πωΰψε ξχεξεϊ)ϊγμεχ εδφθιιγεϊ.
    ιεν 3.μΰεψκ δξφεχ δφτεπι ωμ ξλϊω ψξεο,ιψιγδ αξςμδ πη,πημ ΰψγεο,πημ πχψεϊ,πημ χφψδ,
    ιφιΰδ μλαιω δςψαδ-μιπδ αηεεϊ δΰπθιμετεϊ/ηΰο ψΰρ δωιθδ/ηΰο γψκ δαωξιν ΰε ηπιεο μιμδ ξεΰδ.
    ϊγμεχ αςιο ιδα.
    ιεν 4.πημ ςεξψ,πημ ςωεω ΰε ξςμδ ςωεω,πημ αψχ,πημ τΰψο,πημ φιηεψ,πημ φπιτιν-μιπδ ηπιεο μιμδ ωςψ ΰε βαι φπιτιν.
    ιεν 5.δξωκ απημ φπιτιν ΰε αβψζι,ιφιΰδ μλαιω αχςϊ ςεαγδ,αχςϊ ριιψιν,πημ ςϊχ,πημ ψην ,αΰψ ΰεψδ γψεξδ μΰεψκ φεχι ςαψεπδ ειφιΰδ μλαιω δςψαδ.
    ζδ ξδωψεεμ,ιω μωαϊ αφεψδ ιρεγιϊ ςμ δξτεϊ εμϊλπο ΰϊ λμ δτψθιν, δςχψιιν εδπμειν.
    αδφμηδ
    take nothing but memories
    leave nothing but footprints

πεωΰιν γεξιν

1. θιεμ διμχριν μγψεν
    ςμ ιγι ωηψ ψ ατεψεν τεψεν θειθδ Toyota
    ϊβεαεϊ: 5
    ςγλεο ΰηψεο: 02-04-11, 10:35
  2. θιεμ ρτεπθπι μγψεν 6.11.10
    ςμ ιγι myserv195 ατεψεν τεψεν θιεμι β'ιτιν εωθη
    ϊβεαεϊ: 0
    ςγλεο ΰηψεο: 06-11-10, 17:34
  3. θιεμ μγψεν - 18-19/6
    ςμ ιγι Rony.Malal ατεψεν τεψεν θιεμι β'ιτιν εωθη
    ϊβεαεϊ: 2
    ςγλεο ΰηψεο: 27-06-10, 23:44
  4. θιεμ ρξεψΰιν μγψεν - θιεμ ρελεϊ
    ςμ ιγι adam12345 ατεψεν τεψεν θιεμι β'ιτιν εωθη
    ϊβεαεϊ: 23
    ςγλεο ΰηψεο: 05-11-08, 12:55
  5. ςζψδ ςζψδ ςζψδ!!! ΰπι ψχ αϊηιμϊ δγψκ φψικ ςφεϊ εςζψδ μαΰβι!
    ςμ ιγι purelight27 ατεψεν τεψεν δαεπιν + δπγρϊ β'ιτιν
    ϊβεαεϊ: 3
    ςγλεο ΰηψεο: 11-10-05, 00:08

δψωΰεϊ τψρεν

• ΰιο αΰτωψεϊκ μτψρν πεωΰιν ηγωιν
  • ΰιο αΰτωψεϊκ μτψρν ϊβεαεϊ
  • ΰιο αΰτωψεϊκ μφψσ χαφιν
  • ΰιο αΰτωψεϊκ μςψεκ ΰϊ δεγςεϊικ
  •