Close
  • הוזלה משמעותית במחירי ג'יפ

חברת מכשירי תנועה מודיעה על הוזלה ניכרת במחירי כל מותגי קרייזלר וJeep בראשם. רנגלר קצר ב199,000 ואנלימיטד ב229,000. האם מכשירי תנועה הבינו סוף-סוף מה יש להם ביד, או שנדבקו בפאניקה של ייצרני הרכב האמריקאים? (Photographs: )

אהלן בחורים!

יש הודעות שאני מקבלת באימייל וישר רצה לספר לחבר'ה (אתם!). קיבלתי היום אחת כזאת ממכשירי תנועה, יבואנית Jeep (ואומרים שעוד כל מיני מכוניות אמריקאיות).

ברת מכשירי תנועה ומכוניות, יבואנית קרייזלר ג'יפ ודודג' , קיבלה החלטה אסטרטגית בשיתוף עם היצרן בחו"ל להגביר באופן משמעותי את כמות המכירות בשנת 2008 באמצעות שווק אגרסיבי וממוקד מכירה. הירידה המתמשכת בשער הדולר והשאיפה של היצרן והיבואן לבסס את דגמי קרייזלר ג'יפ ודודג' בשוק הישראלי , הביאו להחלטה אסטרטגית משותפת לעדכן את מחירי הדגמים המובילים , דבר שיגרום להגדלה מיידית ומשמעותית של כמות כלי הרכב על הכביש ושל פלח השוק בהתאם..."

פרשנות:  קרייזלר הדביקו אותנו בפאניקה שלהם,  ואנחנו מפחדים שמכירות המותג ימחקו לגמרי בארץ, אם מה שקורה להם בארה"ב בחודשים האחרונים יגיע לכאן. אז קיבלנו החלטה אסטרטגית להקדים תרופה למכה. (...וחוץ מזה, הדולר כל כך נמוך שכבר באמת לא נעים לאנשי המכירות שלנו להמציא תירוצים).

ההודעה ממשיכה: "...מחירים לדוגמא:  ג'יפ קומנדר במחיר של  339,900 שקלים לעומת 409,900 מחיר קודם, גרנד צ'רוקי בנזין מוצע במחיר של 339,900 שקלים לעומת 389,900 שקלים ודיזל במחיר של 329,900 במקום 379,900 מחיר קודם..."

ואז מגיעות החדשות החשובות:  "רנגלר קצר יימכר תמורת 199,900 שקלים לעומת 234,900 ש"ח ורנגלר ארוך 4 דלתות במחיר של 229,900 שקלים במקום  264,900 ש"ח..." או, לזה אני קוראת יחסי ציבור! 

אז כן, רבותי, מבצעי ההתאבדות עליהם כתבו חכמים ממני במערכת ג'יפולוג אך לפני שבוע, הגיעו לארץ.  ג'יפ רנגלר ב200K שקל עם עודף, ואנלימיטד ארוך ומשפחתי ב229,000 שקלים. תודה מכשירי תנועה!

• האם זה באמת יגדיל את המכירות? או רק יציל אותן. מחירי הדלק המטורפים יושבים בראש של כל מי ששוקל לקנות רכב שטח חדש.

• זה טוב לי! במחיר הזה, צפויה הגדלה משמעותית של מאגר הרנגלרים שיהיו זמינים לבנייה ושיפור לגולשי ג'יפולוג בעתיד.

• תכננתם לקנות אנלימיטד חדש. שחררתם את הפק"מ, שכנעתם את האישה, אבל בגלל שאתם עצלנים דחיתם את הקנייה. טוב עשיתם! עכשיו נשארו לכם 35,000 שקלים בכיס בשביל להפוך אותו לרוביקון (כמעט).

• אוהבים את המותג Jeep? קנו עכשיו. מי יודע מתי מפעל ג'יפ יסגור את שעריו או ימכר להודים. ראו גורלו הצפוי של האמר.

Untitled Document